RECENZJA

Ciepło, przytulnie i wygodnie ⁉️

Mam Was 👈😆💜

Nie, nie to nie żaden opis legowiska...

Chodzi o wspaniale ubranko od Z&A Pet Wear 😻😻😻

Co je wyróżnia ?

💟uszyte jest z miękkiego i estetycznego materiału, a dokładniej mówiąc dzaninki dresowej 😄

💟od środka ubranko jest pokryte delikatnym polarkiem, które nie tylko powoduje, że kotu jest ciepło ale także nie podrażnia go. Materiał ten jest naprawdę bardzo miły w dotyku ( przyznać się tu i teraz, kto nie lubi polaru bo ja go wręcz ubóstwiam😆😈)

💟ubranko jest idealnie dopasowane do rozmiarów kotów przez co zapewnia im on pełen komfort ruchu.

💟ubranka te mają też unikatowy design, który przyciąga oko😻( również metka wykonana z eko skory dodatkowo wzbogaca prezentacje tego ubranka)

💟 i oczywiście perfekcyjna jakość wykonania👍
(każda niteczka została dokładnie przemyślana, tak aby kot poczuł się, jak najlepiej) 😘😘😘

My otrzymaliśmy model TUBA, który nazywa się ESY FLORESY, a który najczęściej jest wybieramy przez właścicieli rasy sfinks czy devon rex. Jednak, jak widać na załączonym ubranku - i u Brytyjczyków doskonale się sprawdza 💜
Producent dołożył wszelkich starań, aby Homerek był zadowolony. To, że jest grubszy ( a przepraszam - PUSZYSTY) i bardziej włochaty niż jakieś tam sfinksy ?
Pfffff....żaden problem....rachu-ciachu-wymiary pobrane i magiczna igła producenta stworzyła i dla niego unikatowe cudo 😸😸😸💜💜💜.

Kolorystyka ubranka jest naprawdę piękna, ale w asortymencie znajdziecie również wiele innych ciekawych wzorów, więc tym bardziej zachęcam Was do odwiedzenia strony:
➡️ https://petwear.shop/

Znajdziecie tam również nie tylko tuby ale też bluzy, muchy, bandanki i wiele innych😊.

Koszt dokładnie takiego samego ubranka, jaki ma na sobie nasz Homerek wynosi 110 zł.

Jeśli, więc wychodzisz zimą na spacery, masz kota który wręcz wymaga ubranka typu sfinks, bądź tak jak Homer uwielbia pozować do zdjęć, to z pewnością z tego ubranka będziesz zadowolona/y😻😻😻

My firmie ogromnie dziękujemy za tak wspaniały prezent i polecamy się na przyszłość 💜💜💜

Sfinksy