Jak wiecie prawdziwy kociarz dba o wiele aspektów pod kątem diety, pielęgnacji czy rozwoju swojego kota. 

Z racji tego, że mamy okres zimowy, a więc nastąpiła wymiana futra (bądź ciagle trwa😩), kaloryfery grzeją na maksa a suchy klimat w mieszkaniu spędza nam sen z powiek, a to ma również niestety niesamowity wpływ na kondycję sierści naszego pieszczocha.
Jedne koty gubią tej sierści więcej, a drugie mniej...nawet codzienne odkurzanie naszych pomieszczeń, może nie przynosić zamierzonych efektów. Nie wspomnę już o naturalnych futrach, które nosimy. Oczywiście mam tu na myśli tony sierści na naszych ubraniach (zwłaszcza tych wizytowych 😏).

Dlaczego tak się dzieje❓

➡️W okresie zimowym u kotów domowych dochodzi do naturalnej wymiany futra poprzez zwiększenie jego objętości, aby teoretycznie przetrwać naturalne, zimowe warunki panujące na dworze. No właśnie....na dworze !!!!A więc dlaczego tak się dzieje w przypadku kotów nie wychodzących ?
Otóż światło, które palimy w mieszkaniu w długie zimowe wieczory jest przez koty mylnie odbierane, jako wydłużający się dzień świetlny, a to z kolei zwiastuje dla nich nadejście wiosny i koniec z mrozami. Działają one wówczas instynktownie. Organizm kota reaguje na takie bodźce, zrzucając tym samym nadmiar swojego balastu, aby nie doprowadzić do przegrzania organizmu. W efekcie dodając jeszcze rozgrzane kaloryfery, mamy prawdziwą futrzaną imprezę, o której ciężko zapomnieć 😅😅😅

Czy jest jakiś sposób, aby choć trochę zminimalizować ten kochany, włochaty problem⁉️

Otóż tak - Gammolen💜💜💜

Co to jest❓

➡️ To suplement diety przeznaczony zarówno dla psów jak i kotów. Składa się on wyłącznie z naturalnych olejków roślinnych, w których proporcje kwasów tłuszczowych omega 6 oraz omega 3 zostały specjalnie dobrane dla uzyskania, jak najlepszego efektu pod kątem sierści naszego pupila.
Co więcej, produkt ten ma za zadanie nie tylko zwalczać objawy, ale też przyczyny chorób skóry u zwierząt.

Jest także rekomendowany przez specjalistów, jako doskonały produkt w przypadku dermatozy, czyli chorób skóry.

Bardzo ważnym aspektem, o którym zapewnia producent jest, to że receptura tego produktu nie uczula oraz nie podrażnia skóry zwierzęcia.

Co do składu😊

🌀Jedna kapsułka Gammolenu to:
* wysokiej jakości oleje tłoczone na zimno – lniany 148 mg, z ogórecznika 222 mg,
* przeciwutleniacz – lecytyna,
* palmitynian askorbylu, dl-α-tokoferol

🌀W skład otoczki wchodzi:
* żelatyna wieprzowa 121,5 mg,
* gliceryna 58,5 mg.

Dawkowanie: 1️⃣ kapsułka dziennie

Celowo dosyć długo go stosowaliśmy, za nim zdecydowaliśmy się napisać recenzje, gdyż zależało nam na uzyskaniu jak najlepszych efektów jego działania.

Gammolen dostawały oczywiście wszystkie nasze kociaste potworki😻

Z całej trójki, tylko Fredi gubił w większym stopniu sierść, gdyż jako jeden jedyny uwielbia spać pod kaloryferem. W efekcie automatycznie przy mizianku i ja zaczynałam przypominać BRYTYJCZYKA😂😂😂

Po 1,5 miesiącu stosowania, mogę naprawdę śmiało powiedzieć, że efekty są widoczne. Ilość wypadanej sierści zmniejszała się prawie do zera. Co więcej, u każdego z kotów zaobserwowałam znaczną poprawę jakości samej sierści.
Jest ona zdecydowanie bardziej miękka, sprężysta oraz błyszcząca.

Jeśli chodzi o sposób podawanie go, to w przypadku kotów sprawa jest ciut trudniejsza ale nie niemożliwa😸🐾

My mieliśmy dwa sposoby podawania:

✅ zrobienie dziurki (korkociągiem 😆) i po prostu do każdej miseczki z jedzeniem wlanie jednej kapsułki

✅zrobienie dziurki i bezpośrednie wlanie do pyszczka

Osobiście poprzez doświadczenie mogę powiedzieć, że jeśli posiadamy w domu więcej niż jednego kota, to zdecydowanie drugi sposób podawania jest bezpieczniejszy. Mamy wówczas pewność , że odpowiednia ilość z kapsułki trafia do odpowiedniego pyszczka naszego kota.

Bardzo dziękujemy i cieszymy się z możliwości przetestowania właśnie tego produktu. Pojawił się on u nas dokładnie w odpowiednim momencie. Jestem pewna, że zostaniemy przez nim na stałe.

Jeśli i Was on zainteresował, to dostępny jest tutaj do kupienia:

➡️ https://tymofarm.abstore.pl/gammolen-gammolen-60-kaps-,c10,…

A jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej na temat samego produktu, to zapraszam na bezpośrednią stronę producenta 💜:

➡️http://www.gammolen.pl/

Pozdrawiamy naszych fanów 😽😽😽

Sfinksy