RECENZJA Smart Animal

Nasze koty są piękne same w sobie i to nie podlega żadnej dyskusji, no ale są też takie dni, kiedy i one mogą poczuć się wyjątkowe 😻😻😻

Jakie to mogą być dni ⁉️

➡️No np. Boże narodzenie, Wielkanoc, urodziny czy imieniny, walentynki, sylwester oraz wiele, wiele innych uroczystości. 
Na codzień nie jestem zwolenniczką chodzenia kotów w obróżkach czy czymkolwiek innym ale w te wyjątkowe dni lub na chwile do zdjęcia to nie widzę w tym nic złego. 
Wybierając taki dodatkowy gadżet zwracam uwagę na jakość jego wykonania oraz komfort noszenia. Oczywiście pomysłowość związana rodzajem materiału lub dodatkowej delikatnej ozdobny jest w takim przypadku tylko atutem 💜.

Niedawno właśnie otrzymaliśmy wspaniały prezent od marki SMART ANIMAL, którzy postanowili podarować nam przepiękną obrożkę z ich prywatnej kolekcji. Została ona wykonana ze skóry i zdobiona a’la diamencikami.

I tu ciekawostka ⚠️ —> to błyszczące coś to tak naprawdę nosi nazwę krzemienia pasiastego w najszlachetniejszej jego odmianie, jest on też nazywany „polskim diamentem” oraz kamieniem optymizmu (no proszę czego się to człowiek może dowiedzieć przy zakupie niby tylko obroży 😉). Ja jestem tzw. „sroczką” i zwracam uwagę na takie śliczne, małe drobiazgi, które potrafią czynić tym samym spektakularne efekty końcowe 🤩🤩🤩

Co jednak wyróżnia tą obrożkę na tle innych⁉️

➡️ posiada ona tzw. „ketsy”, czyli możliwość wymiennych elementów do samej obróżki, jak np. stylową muszkę😊. Tym samym czyni to produkt luksusowym.

Bardzo istotny jest fakt, że każda z takich właśnie obróżek produkowana jest ręcznie, co zawsze uważam, iż należy docenić 😸😸😸

Przy każdym zakupie otrzymuje się certyfikat potwierdzający oryginalność i jakość tego produktu.

Ogromnym dla mnie plusem i zaskoczeniem był fakt otrzymania przez firmę dożywotniej gwarancji (po uprzednim zarejestrowaniu w internecie). Z takim czymś jeszcze w świecie akcesoriów dla kotów chyba się nie spotkałam. 
B-R-A-W-O ‼️👍👏🏻

My mieliśmy okazje testować obroże z kolekcji PRESTIGE.

Firma SMART ANIMAL, już od momentu dostarczenia przesyłki bardzo zwraca szczególną uwagę, na sposób w jaki sprzedaje swój produkt. Przepiękne pudełko otwierane i zamykane magnesem to dla mnie strzał w dziesiątkę. Zrobiło to na mnie naprawdę mega pozytywne wrażenie. Do tego stopnia, że aż mi było żal wyciągać tak pięknie zapakowaną obrożkę 😂😂😂

Co do samej obróżki 🥰🥰🥰

➡️Pomijając ogólny, rewelacyjny wygląd, to ja osobiście od razu dostrzegłam urocze, unikalne sylwetki kotów (logo marki) znajdujących się na elementach dekoracyjnych obróżki. Bardzo zwracam uwagę na takie dodatkowe rzeczy, gdyż to one pokazują, jak bardzo producent skupia się na tym co robi. To właśnie takie detale czynią ją produktem wyjątkowym.

Cała obróżka jest zapinana na samowypinający się zatrzask, co bardzo ułatwia zarówno jej zakładanie, jak i ściąganie, ale też stanowi ochronę, gdyby przypadkiem kot się gdzieś zaczepił. Pamietajmy, że bezpieczeństwo naszego kochanego pupilka przede wszystkim ⚠️💜

Każda z obróżek jest wykonywana w uniwersalnym rozmiarze. Producent myśląc „uniwersalny”, pisze o granicy pomiędzy 22-30 obwodem szyjki.

Nasz Homerek ma 30 cm w obwodzie i miał jeszcze sporo miejsca, wiec myśle że na większa troszkę szyjkę też by się nadawała😄.

Przymierzył ją bardzo chętnie i w żaden sposób nie utrudniała mu ona poruszania się. Obserwując go, wręcz miałam wrażenie, że jego kocie „ego”, urosło jeszcze o kilka centymetrów.

Reprezentował się dostojnie, elegancko - no co tu mówić - prawdziwy kot z klasą💜💜💜🐾🐾🐾😜😜😜.

Dzięki tym, że posiada ona „ketsy”, można na okrągło kombinować z łączeniem samej obróżki z innymi wymiennymi elementami i dzięki temu nasz kociasty przyjaciel będzie zawsze prezentował się wyjątkowo w danym dniu jakiegoś większego wydarzenia☺️☺️☺️.

Czy polecam ⁉️⁉️⁉️⁉️

No rejczel 😆😆😆

Jestem wręcz ZACHWYCONA 😻😻😻😻

Ogromnie polecam 💜💜💜

Produkt zdecydowanie wart swojej ceny 😘😘😘

Sfinksy