Cześć kochani, pytacie co u nas? otóż od jakiegoś czasu testujemy zabawki i smycz od Dingo. Mieliśmy okazję przetestować:
> Piłeczkę z ogonkiem na wędce 
> Piórka na wędce 
> Ogonek z piórkami na wędce 
> Myszki 
> Smycz z obróżką 

zabawki te są bardzo wytrzymałe ,leon szarpał drapał w piórka a one ani rusz, bardzo się nam spodobała wędka z piórkami ,najbardziej tofik się z nią bawił bo nawet matka nie trzymała jej w rękach ,on sam drapał tylnimi łapkami próbując wyrwać pióra jak ptaszkowi. 


Wykonane są z wysokiej jakości plastiku nie wyginają się jak niektóre poprzednie nasze wędki, co zapobiega łamaniu się, co przy kotach często się zdarza, piórka i sznureczki są mocno osadzone na wędce ,co jest dobre gdy zabawa wyrwie się z pod kontroli. piórka są ładnie zabarwione co nie tylko podoba się kotom a również człowiekom ,najbardziej do matce bo ona lubi piórka i wszystko to co się świeci i błyszczy, czasem myślę że ona jakąś sroką musiała być na bank, co do myszek powiemy jedno są świetne te piórka i materiał z którego są zrobione mówią same za siebie, z racji że salem uwielbia wszelkiego rodzaju myszki ,to były dla niego zabawką idealną. Bardzo lubimy wędki ,bo to dobra zabawa dla każdego kota, a prawie każdy człowiek chce aby jego koci przyjaciel dobrze się bawił i czuł się dobrze, tak więc wędki to dla nas taki must have, zawsze mieliśmy w domu kocie wędki a te są jedne z lepszych jakie mieliśmy, ładnie wykończone i wykonane od razu ''mówią,, Pobaw się mną. jednym słowem są świetne. wszystko wykonane z najwyższą starannością. 
Możemy wam z pełnym zaufaniem polecić piórkowe zabawki od firmy dingo.

Jeśli chodzi o smyczke i obróżkę to w ofercie, dingo oferuje szeroką game kolorów i wzorów, są bardzo wytrzymałe, wszystko jest wykonane bardzo solidnie co widać na pierwszy rzut oka, jedyne co nam się nie podobało to dzwoneczek, każdy posiadacz kociego przyjaciela wie że dzwoneczek kotu przeszkadza, bo kto by chciał żeby przez cały czas gdy kot nosi obróżkę coś mu dyndało i dzwoniło przy uchu. Przecież można zwariować po drugie dwoneczek może uszkodzić słuch kota. po za tym to jedna z najlepszych i najładniejszych obróżek jakie mieliśmy, inne firmy oferują jedynie jednokolorowe desenie. obróżka jest z tych bezpiecznych na plastikowy zatrzask ,który w razie niebezpieczeństwa odepnie się uwalniając kota z obróżki tak czy siak z całej kociej mocy możemy wam z pełnym zadowoleniem polecić produkty firmy Dingo.

dziękujemy firmie Dingo Akcesoria Dla Zwierząt i Sfinksy za możliwość testowania zabawek i smyczki