Cześć kochani. 
Przyszedł nowy rok a z nowym rokiem nowa recenzja suchej i mokrej karmy oraz żwirku Indikator który pomaga wykryć choroby układu moczowego kota od firmy Husse Polska na początek na tapet powiemy wam o suchej karmie Opus Lynx z kurczakiem, karma ta charakteryzuje się wysoką przyswajalnością ,bo ponad 90%, 

Nie zawiera:
> Polepszaczy 
> Sztucznych barwników 
> Konserwantów 
> Glutenu i zbóż 
Zawiera wysoką zawartość białka i tłuszczu, inspirowana dietą rysi. Zapewnia zdrową lśniącą sierść. Na jej skład wchodzi Tauryna która jest niezbędnym aminokwasem, którego organizm kota nie produkuje. Niedobór tauryny prowadzi do ślepoty i problemów z sercem. Zawiera fruktooligosacharydy i drożdże, które wspomagają rozwój pożytecznych bakterii w żołądku i zmniejszają ryzyko wystąpienia biegunki. Nam bardzo przypadła do gustu, jedliśmy bardzo chętnie ,bez grymaszenia przy misce, a z nami to różnie ,bo nie wszystko nam smakuje.


Macie tu linka do składu tej karmy:

https://www.husse.pl/opus-lynx…

Teraz czas na karmę mokrą w galaretce , mieliśmy okazje testować 
*Makrill i gele z makrelą 
*Kyckling i gele z kurczakiem 
*Tonfisk i gele z tuńczykiem
Każda puszeczka zawiera mięso o wysokiej jakości , bez sztucznych barwników ani konserwantów. Karma ta bardzo nam zasmakowała, czasem dochodziło do spięć ponieważ nie zawsze mamy okazję jeść tak znakomitej karmy, matka gada że bardzo ładnie pachnie, nie gadała jak smakuje ,bo to nie było dla niej ,tylko dla nas, A jak widzicie na załączonym obrazku bardzo nam smakowało i było pysznościowe

Makrela:

https://www.husse.pl/makrill-i-gele-24-x-80…

Tuńczyk:
https://www.husse.pl/kyckling-i-gele-24-x-80g-3815…

Kurczak:
https://www.husse.pl/tonfisk-i-gele-24-x-80g…

Na koniec perełka naszych testów czyli żwirek Indikator który pomaga wykryć choroby układu moczowego u kota.
Zbrylający żwirek z krzemionkowym wskaźnikiem białka kontroluje zdrowie układu moczowego Twojego kota. Żółte cząstki krzemionki zmieniają kolor w kontakcie z białkiem (objawy infekcji) w moczu. Jest na bazie bentonitu ,który znacie z tradycyjnych żwirków dla kota. w jego skład wchodzi tymianek który dezynfekuje kuwete oraz związki aktywnego węgla który niweluje brzydkie zapachy z kuwety. Żwirek ten jest bardzo przydatny dla osób które podejrzewają chory układ moczowy u swojego kota. Wczesne wykrycie białka w moczu może wyeliminować Kamice moczową która jest chorobą często występującą wśród kotów. W przypadku poprawnej pracy nerek białko nie występuje w moczu. Natomiast jeżeli nerki lub moczowód ulegną zakażeniu, białko natychmiast się w nim pojawia. Jednocześnie zakażeniu układu moczowego mogą towarzyszyć inne dolegliwości, takie jak częste i bolesne oddawanie moczu czy obecność w nim krwi. A nikt nie chce żeby jego kochany kotek cierpiał i był chory. U nas obyło się bez bez wizyt u weta ,bo żwirek nam niczego nie pokazał ,na całe szczęście bo matka podejrzewała filemona ,bo ciągle sika tam gdzie się sika i poszukiwanie przyczyny zaczyna się od nowa. Po za tym jest superwydajny jedno opakowanie 6l wystarcza na miesiąc dla jednego kota, u nas wystarczył zaledwie na ponad tydzień, tak czy siak polecamy bo to produkt wart uwagi.

Link do żwirku:
https://www.husse.pl/indikator…

Dziękujemy firmie Husse za możliwość testowania waszych produktów oraz plebiscytowi Sfinksy bez których nie moglibyśmy zostać testerami.

Tofik