Sfinksy 2019

Dziękujemy za udział w głosowaniu !

FERA.PL

Sklep internetowy Fera.pl powstał z miłości do zwierząt. Obecna oferta  to ponad 13 000 artykułów dla zwierząt - od karm i przysmaków, poprzez  zabawki i produkty pielęgnacyjne, kończąc na legowiskach czy  transporterach. Staramy się aby każdy znalazł u nas wszystko co uczyni  zwierzaka szczęśliwym, dbając przy tym o doskonałą obsługę i wsparcie na  każdym etapie zakupów. Naszym klientom dajemy gwarancję, że dostają świeży towar z długim  terminem ważności - gdyż większość produktów trafia do nas bezpośrednio  z fabryki. Towar przechowujemy w nowoczesnym magazynie, przez co mamy  pewność, że cały czas przebywał w odpowiednich dla niego warunkach. Wyróżnia nas ekspresowa i darmowa dostawa - nasze zamówienia wysyłamy  nawet w 24 godziny po złożeniu zamówienia, a zamówienia powyżej 95 zł  dostarczamy za darmo, jeżeli zakup się klientowi nie spodoba może go  odesłać z powrotem - ma na to aż 40 dni. Jako firma społecznie odpowiedzialna dbamy nie tylko o zwierzęta naszych  klientów, ale również wspieramy organizacje, które pomagają zwierzętom w  potrzebie. Nic nas tak nie cieszy jak pomoc w zapewnieniu im wyżywienia,  ciepłego łóżka i odpowiedniej opieki.

https://fera.pl

Kici Shop

KiciShop to miejsce dla ludzi którzy kochają zwierzęta i aktywną formę spędzania z nimi czasu. Naszą ambicją jest posiadanie oferty, która będzie zaspokajać wymagania zwierzaków oraz ich właścicieli, a także pasjonatów poszukujących na rynku zupełnie czegoś nowego. W naszym sklepie znajdziecie ciekawie zaprojektowane drapaki, modne legowiska, kuwety, zdrowe przysmaki oraz akcesoria dla psów i kotów. Nasz sklepjako jedyny w Europie współpracuje z firmą Apollo Peak produkującą naturalne i oryginalne napoje ‚wyskokowe’ dla psów i kotów. W naszej ofercie znajduje się również coś na specjalne okazje – najprawdziwsze kocie i psie szampany! Dzięki nam będziecie mogli uczcić święta takie jak urodziny czy sylwester wspólnie ze swoim zwierzakiem. Od pierwszych dni naszej działalności stawiamy na profesjonalną obsługę dlatego współpracując z nami możesz oczekiwać najwyższych standardów.

NaszeZoo.pl

THE MISS CAT

*Sklep THE MISS CAT * to polska marka ręcznie wykonywanych akcesoriów dla kotów oraz cała gama produktów dla Kociarzy. Wszystkie produkty wykonywane są w Polsce z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Podstawą produkcji są wysokiej jakości materiały, zawsze staramy się wyszukiwać  te naturalne – przyjazne kociej naturze. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze akcesoria dla kotów były wygodne, funkcjonalne i bezpieczne dla każdego czworonożnego przyjaciela, a przy tym stanowiły niepowtarzalny element wystroju każdego domu. Jednak THE MISS CAT to także szeroka oferta produktów z kocim motywem, która  pozwoli każdemu miłośnikowi kotów otoczyć się pięknymi przedmiotami z motywem kota.

Sklep THE MISS CAT powstał z ogromnej miłości do kotów  – zwierząt tajemniczych i fascynujących,  dlatego zawsze łączymy to co ludzkie z tym co kocie.

zooserwis.pl